sklep
97-400 BEŁCHATÓW,      UL. PRZEMYSŁOWA 12       TEL. +48 44 633 38 40
BATIS@BATIS.PL        FAX +48 44 633 34 59
4,25
Zadzwoń 517 222 523

Oferta

WEBASTOWEBASTO - Batis- Autoryzowanym punktem obsługi ogrzewań marki Webasto.
7 minut Odkurzania  !!!!!!7 minut Odkurzania !!!!!! - 7 minut Odkurznia
ZAKUP KONTROLOWANY i KLIMATYZACJA !!!!ZAKUP KONTROLOWANY i KLIMATYZACJA !!!! - PRZED ZAKUPEM SPRAWDŹ SAMOCHÓD !!!!
NOWOŚĆ W OFERCIE NOWOŚĆ W OFERCIE - PASKI OPTIBELT NIEMIECKA JAKOŚĆ W OFERCIE BATIS !!!!!!!
KLIMATYZACJA KLIMATYZACJA - STACJA DO NAPEŁNIANIA KLIMATYZACJI WAECO 2000
Batis - FirestoneBatis - Firestone - Firestone - w Ofercie PPHU Batis
TOTAL W BATIS  TOTAL W BATIS - OLEJE TOTAL W OFERCIE BATIS ZAPRASZAMY DO SKLEPU I HANDLOWCÓW
Paliwo Paliwo - ZATANKUJ JAKOŚĆ !!! Umów się na współpracę 517 222 523
PIASKOWANIE PIASKOWANIE - PROFESJONALNIE I TANIO tel. 501 796 968
EberspacherEberspacher - Batis- Autoryzowanym punktem obsługi ogrzewań marki Eberspacher
DINEX DINEX - DINEX PEŁNA OFERTA w BATIS
Petro CanadaPetro Canada - PETRO CANADA PEŁNA OFERTA
Ad BlueAd Blue - ZAPRASZAMY NA STACJĘ PALIW
HONITONHONITON - KLUCZE I NARZĘDZIA HONITON
PRZEWODY PRZEWODY - SERWIS PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH
Upominek !!!Upominek !!! - Odwiedź nas, wykonaj przegląd swojego samochodu i odbierz Upominek !!!!!!
SERWIS-TIR SERWIS-TIR - SZYBKO I PROFESJONALNIE

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
"BATIS" Spółka z o. o.
ul. Przemysłowa 12
97-400 Bełchatów

***
NIP: 769-14-59-873
REGON: 590457863
KRS: 0000043892

PKD: 4520Z
Kapitał Zakładowy Spółki = 184.000,00 złotych
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

 

Organy Spółki:

 

Zarząd:

  • Prezes Zarządu - mgr Dariusz Jagusiak
  • Wiceprezes Zarządu - Krzysztof Jagusiak
  • Prokurent - Zdzisław Jagusiak

 

Rada Nadzorcza:

  •  
  • Przewodniczący Rady Nadzorczej - Karolina Jagusiak
  • Sekretarz Rady Nadzorczej - Jan Janiszewski
  • Członek Rady Nadzorczej - Ewa Młynarczyk

 

BANKI:
PKO BP SA O/Bełchatów
konto: 87 1020 3958 0000 9602 0014 7629


Zarząd i Sekretariat:  
mail: batis@batis.pl


tel: +48 44633-38-40, +48 44633-36-58
fax: +48 44633-34-59
czynny: 7:00 - 15:00

 

Księgowość

 

  • Główna Księgowa - mgr Anna Jagusiak

tel. +48 44633-38-40 wew.24

mail: anna.jagusiak@batis.pl

  • Księgowa - Ewelina Pluta 

tel. 44 633 38 40 wew. 29 

mail: ewelina.pluta@batis.pl

  • Księgowa - Wioletta Walczak

tel. 44 633 38 40 wew. 29

mail: wioletta.walczak@batis.pl

 

Transport i Spedycja: mail: transport@batis.pl


  • Barbara Hertel - Specjalista ds. transportu i logistyki

tel: +48 44 633-39-56

tel. kom. 502-265-832

mail: barbara.hertel@batis.pl

  • Violetta Wilk - Specjalista ds. transportu i logistyki

tel: +48 44633-39-56

tel.kom. 507-153-235, fax:+48 44633-34-59

mail: violetta.vilk@batis.pl

  • Paulina Ławniczek - Specjalista ds.  transportu i logistyki

tel: +48 44633-39-56 , 44 633 38 40 wew. 31

fax:+48 44633-34-59

mail: paulina.lawniczek@batis.pl

  • Tomasz Pecyna - Specjalista ds.  transportu i logistyki

tel: +48 44633-39-56 , 44 633 38 40 wew. 31

tel.kom. 501-161-376, fax:+48 44633-34-59

mail: tomasz.pecyna@batis.pl

 

Sklep części zamiennych - mail: sklep@batis.pl

 

  • Kierownik Sklepu - Tomasz Janiszewski

tel: +48 44633-38-40 w.22, tel. kom. 537-825-725

mail: tomasz.janiszewski@batis.pl

  • Specjalista ds. Sprzedaży - Teresa Szczepańska

tel: +48 44633-38-40

tel. kom. 605-29-48-40

mail: sklep@batis.pl

  • Specjalista ds. Sprzedaży - Krzysztof Roksela

tel:+48 44633-38-40 w.22

tel. kom. 537-95-01-50

mail: krzysztof.roksela@batis.pl

  • Specjalista ds. Sprzedaży - Ryszard Jaros

tel. kom. 791-941-971

tel:+48 44633-38-40 w.22

mail: ryszard.jaros@batis.pl

  • Specjalista ds. Sprzedaży Piotr Pająk

tel:+48 44633-38-40 w.36

mail: piotr.pajak@batis.pl


 

Sklep części zamiennych - oddział w Sieradzu

  • Kierownik Sklepu - Arkadiusz Kowalczyk

tel. kom. 577-158-412

mail: arkadiusz.kowalczyk@batis.pl

  • Specjalista ds. Sprzedaży Radosław Staniucha

tel. kom. 732-715-515

mail: radosław.staniucha@batis.pl

 

Sklep części zamiennych - oddział Poznań

  • Kierownik Sklepu -Łukasz Jańczak

tel. kom. 690-445-540

mail: lukasz.janczak@batis.pl

 

  • Specjalista ds. Sprzedaży - Karol Paczkowski

tel. kom. 690-445-537

mail: karol.paczkowski@batis.pl

 

Magazyn

tel: 512-643-222 , 44 633 38 40 wew. 20

mail: magazyn@batis.pl

 

Dział Zakupów

 

  • Kierownik Działu Zakupów i Magazynu  Konrad Guzy 

tel:+48 44633-38-40 w.36

tel.kom. 501-758-675

mail: konrad.guzy@batis.pl

  • Specjalista ds. Sprzedaży - Sławomir Predoń

tel:+48 44633-38-40 w.22

tel.kom. 600-388-173

mail: slawomir.predon@batis.pl

 

Dział IT /informatyczny/

Kamil Fornalczyk

tel:+48 44633-38-40 w.37

mail: kamil.fornalczyk@batis.pl

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów mail: oskp@batis.pl

 

  • Kierownik Stacji -  Krzysztof Łakomy

tel:+48 44633-38-40 wew. 28

tel. kom 515-190-003

  • inż. Tomasz Wijatkowski

tel.kom. 603-375-267

  • Diagnosta -  Rafał Freus

tel; 44 633 38 40 wew. 28

 

 
Serwis samochodów osobowych mail: sso@batis.pl
 

Kierownik Rafał Papuga

tel.+48 44633-38-40 wew. 34

tel.kom. 517-180-099



Serwis samochodów ciężarowch  mail: ssc@batis.pl

Kierownik  Krzysztof Jagusiak
tel. 501-796-968
tel.+48 44633-38-40 wew. 21

mail. krzysztof.jagusiak@batis.pl

 

Serwis ogumienia mail: serwis.ogumienia@batis.pl

  • Kierownik Tomasz Neswarba

tel.+48 44633-38-40 wew. 32

tel.kom. 517 222 245

  • Przedstawiciel Handlowy - Beata Hochman 

tel.+48 44633-38-40 wew. 32

tel.kom. 530 317 702

 

Stacja Paliw  mail: stacja.paliw@batis.pl

tel.+48 44633-38-40 wew.27

tel.kom. 517 222 523, 602 585 646

 

***

 

Telefony wewnętrzne:

napełnianie klimatyzacji - 34

sklep                                          - 22, 38

zaopatrzenie                     - 36

portiernia                            - 23

księgowość                         - 24

kadry                                    - 26

stacja paliw                         - 27

diagnostyka                        - 28

księgowość                          - 29

kasa                                      - 30

transport                              - 31

ogumienie                            - 32

sekretariat                           - 33

sso                                         - 34

magazyn                              - 20

dział IT                                  - 37

Projektowanie stron internetowych - Master-NET | Licznik odwiedzin - 137392