sklep
Zadzwoń: 44 633 38 40Email: batis@batis.pl
Cena Detal
4,11
Cena Hurt
Zazdwoń 517 222 523
Menu s
Siedziba firmy - Bełchatów

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
"BATIS" Spółka z o. o.
ul. Przemysłowa 12
97-400 Bełchatów


NIP: 769-14-59-873
REGON: 590457863
KRS: 0000043892
PKD: 4520Z
Kapitał Zakładowy Spółki = 184.000,00 złotych
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

 

Organy Spółki:

Zarząd:

  • Prezes Zarządu - mgr Dariusz Jagusiak
  • Wiceprezes Zarządu - Krzysztof Jagusiak
  • Prokurent - Zdzisław Jagusiak

Rada Nadzorcza:

  • Przewodniczący Rady Nadzorczej - Karolina Jagusiak
  • Sekretarz Rady Nadzorczej - Jan Janiszewski
  • Członek Rady Nadzorczej - Ewa Młynarczyk

 

BANKI:
PKO BP SA O/Bełchatów
konto: 87 1020 3958 0000 9602 0014 7629

Zarząd i Sekretariat:  mail: batis@batis.pl

tel: +48 44633-38-40, +48 44633-36-58
fax: +48 44633-34-59
czynny: 7:00 - 15:00

 

Księgowość

Główna Księgowa - mgr Anna Jagusiak

tel. +48 44633-38-40 wew.24
mail: anna.jagusiak@batis.pl

 

Księgowa - Ewelina Pluta 

tel. 44 633 38 40 wew. 29
mail: ewelina.pluta@batis.pl

 

Księgowa - Joanna Olechno

tel. 44 633 38 40 wew. 29
mail: joanna.olechno@batis.pl

 

Dział Kadr i Płac

Kierownik Działu Kadr i Płac - mgr Justyna Romaniszyn

tel. +48 44633-38-40 wew.26
mail: justyna.romaniszyn@batis.pl

 

Transport i Spedycja:

mail: transport@batis.pl

Barbara Hertel - Specjalista ds. transportu i logistyki

tel: +48 44 633-39-56
tel. kom. 502-265-832
mail: barbara.hertel@batis.pl

 

Paulina Ławniczek - Specjalista ds.  transportu i logistyki

tel: +48 44633-39-56 , 44 633 38 40 wew. 31
fax:+48 44633-34-59
mail: paulina.lawniczek@batis.pl

 

Tomasz Pecyna - Specjalista ds.  transportu i logistyki

tel: +48 44633-39-56 , 44 633 38 40 wew. 31
tel.kom. 501-161-376, fax:+48 44633-34-59
mail: tomasz.pecyna@batis.pl

 

Sklep części zamiennych

mail: sklep@batis.pl

Kierownik Sklepu - Sławomir Predoń

tel:+48 44633-38-40 w.38
tel.kom. 600-388-173
mail: slawomir.predon@batis.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży - Tomasz Janiszewski

tel: +48 44633-38-40 w.22, tel. kom. 537 825 725
mail: tomasz.janiszewski@batis.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży - Piotr Włodarczyk

tel: +48 44633-38-40 w.38, tel. kom. 570 720 822
mail: piotr.wlodarczyk@batis.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży - Teresa Szczepańska

tel: +48 44633-38-40
tel. kom. 605-29-48-40
mail: sklep@batis.pl

 

 

Specjalista ds. Sprzedaży - Ryszard Jaros

tel. kom. 791-941-971
tel:+48 44633-38-40 w.22
mail: ryszard.jaros@batis.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży Krzysztof Roksela

tel:+48 44633-38-40 w.22
tel. kom: 692-437-165
mail: krzysztof.roksela@batis.pl

 

Magazyn

tel: 512-643-222 , 44 633 38 40 wew. 20
mail: magazyn@batis.pl

 

Dział Zakupów i  Reklamacji

 

Grzegorz Rakowiecki

tel:+48 44633-38-40 w.36
tel.kom. 531 458 417
mail: grzegorz.rakowiecki@batis.pl

 

 

Dział IT /informatyczny/

Kamil Fornalczyk

tel:+48 44633-38-40 w.37
mail: kamil.fornalczyk@batis.pl

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

mail: oskp@batis.pl

 

Diagnosta -  Rafał Freus

tel; 44 633 38 40 wew. 28

tel. kom 515-190-003

 

Diagnosta - Robert Zając

tel: 44 633 38 40 wew. 28

tel. kom 515-190-003

 

inż. Tomasz Wijatkowski

tel.kom. 603-375-267

 

Serwis samochodów osobowych

mail: sso@batis.pl

Kierownik Rafał Papuga

tel.+48 44633-38-40 wew. 34
tel.kom. 502-265-832 517-180-099

 

Serwis samochodów ciężarowch

mail: ssc@batis.pl

Kierownik  Krzysztof Jagusiak

tel. 501-796-968
tel.+48 44633-38-40 wew. 21
mail. krzysztof.jagusiak@batis.pl

Serwis ogumienia

mail: serwis.ogumienia@batis.pl

Kierownik- Grzegorz Janson

tel.+48 44633-38-40 wew. 32
tel.kom. 530 317 702 

Stacja Paliw 

mail: stacja.paliw@batis.pl

tel.+48 44633-38-40 wew.27
tel.kom. 517 222 523, 602 585 646 

 

Telefony wewnętrzne

napełnianie klimatyzacji  34
sklep  22, 38
zaopatrzenie  36
portiernia  23
księgowość  24, 29
kadry  26
stacja paliw  27
diagnostyka  28
kasa  30
transport   31
ogumienie  32
sekretariat  33
sso  34
magazyn  20
dział IT  37



Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 95801