Powered by Smartsupp
sklep
Zadzwoń: 44 633 38 40Email: batis@batis.pl

Batis

Cena Detal
6,45
Cena Hurt
Zadzwoń 517 222 523
Menu s

Praca Czeka

PPHU Batis zatrudni osobę na stanowisko : SAMODZIELNY KSIĘGOWY

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

·       wykształcenia co najmniej wyższego w obszarze: rachunkowość, finanse

·       minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

·       sumienności, terminowości, dokładności oraz odpowiedzialności w działaniu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMUJE:

·       kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych zgodnie z przyjętymi zasadami rachunkowości

·       całościowa obsługa działu księgowości.

·       przygotowywanie sprawozdań oraz raportów.

·       kontrolowanie dokumentacji podatkowej i księgowej

·       uczestniczenie w procesach zamykania miesiąca, kwartału bądź też roku.

·       współpracę z Głównym Księgowym

MILE WIDZIANE:

·       znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia Finanse i Księgowość oraz Symfonia Handel

·       znajomość EXCEL, WORD

OFERUJEMY:

·       stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·       miła atmosfera pracy

oferty pracy prosimy wysyłac na adres: anna.jagusiak@batis.pl

Projektowanie stron internetowych Master-NET